Pierwsze kroki / FAQ

Nigdy nie ćwiczyła/em jogi. Czy mogę przyjść na zajęcia?

Jak najbardziej. Każdy kiedyś zaczyna. Zajęcia są dostosowane do wieku i możliwości ucznia.

Czy na zajęcia trzeba się zapisywać?

Nie ma wstępnych zapisów. Wszystkie grupy są otwarte. Wystarczy przyjść 15 minut przed zajęciami, tak aby zdążyć się przebrać i załatwić formalności u prowadzącego.

Jak duże są grupy?

Stawiamy na jakość praktyki, a nie ilość uczniów na zajęciach. Innymi słowy małe grupy, komunikacja z uczniami.

Jak długo trwają zajęcia?

Zajęcia trwają 90 minut (grupa początkująca, poranna vinyasa) i 120 minut (grupa początkująca / dla kręgosłupa, grupa początkująca / joga i psychosomatyka).

Mam problem z kręgosłupem, kolanami itp. Czy mogę przyjść na zajęcia?

Jeśli nie ma przeciwskazań medycznych (nie zabronił lekarz) jak najbardziej można przyjść na zajęcia. Prosimy wszelkie kontuzje i dolegliwości, czy niedyspozycje (menstruacja, bóle, itp.) zgłaszać nauczycielowi przed zajęciami. Jeśli w trakcie zajęć pojawią się dolegliwości prosimy o natychmiastowe zgłaszanie ich prowadzącemu.

Czym różnią się zajęcia dynamiczne (vinyasa) od innych zajęć?

Zajęcia w stylu vinyasa to więcej płynnych przejść między pozycjami, ale nadal jest to joga Iyengara. Inne zajęcia są stonowane i spokojniejsze, nie ma dynamicznych przejść między poszczególnymi pozycjami, ale zachowujemy sekwencje pozycji.

Jakiego rodzaju jogi państwo uczą?

W Pracowni uczymy jogi B.K.S. Iyengara, która cechuje się dbałością o precyzję w ustawieniu ciała w asanach oraz użyciem pomocy do jogi, takich jak klocki, paski, koce, krzesła itp. Jest to jedna z najpopularniejszych metod jogi na świecie, dostępna absolutnie dla każdego.

Co zabrać ze sobą na zajęcia?

Wystarczy wygodny strój. Ćwiczymy boso. Sprzęt do praktyki jogi dostępny jest na salach.

Czy pierwsze wejście jest gratis?

Nie mamy takiej formuły. Obowiązuje cennik zajęć. W każdym pierwszym tygodniu miesiąca dla w Pracowni mamy tydzień otwartych zajęć dla tych, którzy chcą zasmakować jogi Iyengara. Szczegóły znajdziecie naszym firmowym fanpage’u.

Czy można płacić kartą?

W Pracowni przyjmujemy płatności tylko gotówką.

Jak długo ważne są karnety?

Karnety ważne są 30 dnia od dnia wypisania. Nie musi to być pierwszy dzień miesiąca. Karnet można kupić w dowolnej chwili. Sugerujemy jednak by planować zakup z wykorzystaniem karnetu w danym miesiącu.

Czy akceptują państwo karty zniżkowe?

Akceptujemy karty Fit Profit, Get Profit i MyBenefit (bez dodatkowych opłat).