karma - joga i psychosomatyka

Letnie balanse
w KARMIe

Chcesz spróbować swoich sił, eksperymentować oraz szukać lekkości i stabilności w prostych balansach. Zapraszamy na dwa warsztaty 01.08.2020 i 05.09.2020 osoby praktykujące jogę, jak i tych, którzy dopiero zaczynają, bez względu na wiek.

Zwykle balanse kojarzą się z siłową i zaawansowaną już praktyką jogi, np. staniem na rękach czy na przedramionach. Natomiast balansem w jodze jest każda pozycja (asana), w której nie siedzimy albo niestandardowo nie stoimy na dwóch nogach 🙂 Takie właśnie pozycje będziemy eksplorować, poszukując równowagi na jednej nodze, jednej nodze i ręce, na boku ciała, na głowie. Będziemy stopniowo zwiększać trudność, tak by w każdej z asan nauczyć się wydłużenia, wyrównania i lekkości. Oczywiście spróbujemy balansowania na rękach. Regularna praktyka balansów bardzo rozwija koncentrację i sztukę odpuszczania. Przynosi wyciszenie i spokojny umysł. Uczy ugruntowania i budowania mocnego fundamentu w każdej pozycji niezależnie od tego na jakiej części ciała znajduje się nasz ciężar ciała. Balanse to praktyka, która wzmacnia oraz dodaje lekkości w ciele i w głowie. Z balansami jest trochę jak z życiem codziennym. Zwykle równowaga w życiu idzie w parze ze stabilnością psychofizyczną w jogicznych balansach. Zajęcia poprowadzi Kasia Piwowarczyk, nauczycielka jogi Iyengara w KARMIe – Pracowni jogi i psychosomatyki.


Zapisy: na stronie karmy, przez formularz https://bit.ly/2BfEh3T lub telefonicznie 501477133.


Koszt uczestnictwa w warsztacie 50 zł. Opłata Blikiem/przelewem na nr telefonu 501477133 lub przelewem na konto: 50 1050 1445 1000 0092 2891 2631. W tytule wpłaty proszę wpisać: Letnie balanse w Karmie 2020.


Uwaga!
– Minimalna liczba uczestników 6 osób!
– Zapraszamy na zajęcia do Parku Lotników (AWF) -> tereny zielone za Tauron Areną, tam, gdzie parkują food trucki. W przypadku złej pogody zajęcia w KSOSie, sala 8 (informacja będzie podana przed zajęciami)
– Warsztat nie jest przeznaczony dla Pań w ciąży.
– Prosimy o zabranie własnej maty do ćwiczeń.

Trening uważności
dla dzieci

Opis wkrótce

Opis wkrótce

Joga intensive.
Praktykuj z Gregorym

Zapraszamy na weekendowy warsztat pogłębionej praktyki jogi z Gregory Bryda, czyli KARMA JOGA INTENSIVE.
Warsztat z Gregorym otwarty jest dla wszystkich niezależnie od stażu i stopnia zaawansowania w praktyce jogi.


Spotykamy o godzinie 9:30. Warsztat trwa 3h (czasem nieco dłużej). Koszt uczestnictwa 75 zł od osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o rejestrację!  Jeśli macie pytania, chcecie wiedzieć więcej dzwońcie 501477133 lub piszcie karmapracowniajogi@gmail.com. Do zobaczenia na macie! Pozdrawiam serdecznie, Gregory