karma - joga i psychosomatyka

Wakacje z jogą na Mogilskim

W ramach projektu budżet obywatelski dzielnicy Grzegórzki zapraszamy w lipcu i sierpniu na bezpłatne poranne zajęcia jogi na rondzie Mogilskim. Zajęcia te adresowane są do osób początkujących, jak i tych już praktykujących, bez względu na wiek. Zapraszamy mieszkańców dzielnicy Grzegórzki i Krakowa.


Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele. Startujemy o 8:30, a kończymy zajęcia o 10:00. Spotykamy się przy punkcie informacyjnym o 8:15 na przystanku tramwajowym (w stronę Nowej Huty). Mamy dla Was 30 mat do zajęć, ale jeśli ktoś ma własną prosimy o zabranie ze sobą. Miejsca nie zabraknie. Jeśli chcecie praktykować z nami zaznaczcie swój udział w wydarzeniu na Facebooku. W przypadku deszczu, sprawa jasna, nie ma zajęć. Ale o tym będziemy informować na bieżąco.


Zajęcia poprowadzoną doświadczeni nauczyciele KARMY – Pracownia jogi i psychosomatyki Gregory Bryda, Stella Strzemecka i Agnieszka Korczyńska. Jeśli macie pytania piszcie lub dzwońcie, ale przede wszystkim udostępnijcie dalej info o wydarzeniu, by było nas jak najwięcej. Do zobaczenia na macie, na rondzie Mogilskim.

Wakacje z jogą w siodle

Zapraszamy na wakacje z jogą w siodle (praktyka jogi + jazda konna) do Doliny Harmonii ustronnego i magicznego miejsca na Pogórzu Izerskim koło Szklarskiej Poręby. Czekają na Was przytulne i wygodne pokoje, przestronna sala warsztatowa, zdrowe posiłki przyrządzane na bazie lokalnych, sezonowych produktów, które gospodarze zbierają we własnym ogródku lub kupują od zaprzyjaźnionych izerskich rolników.


W ramach pobytu oferujemy:
– 7 noclegów w 2-, 3- lub 5-osobowych pokojach;
– jogiczne śniadania, lunche i obiadokolacje
– codzienną dawkę jogi: poranną (2 h) i wieczorną (1,5 h)
– seminaria jogiczne


Cena pobytu nie zawiera:
– jazda konna (dorośli/dzieci wg. poziomu zaawansowania)
– warsztaty ceramiczne i mozaiki
– warsztaty zielarskie
– tematyczne wycieczki historyczno-turystyczne
– wycieczki górskie w Sudety
– zwiedzanie muzeuów


Koszt uczestnictwa w wakacjach z jogą w siodle:
– dzieci do lat 2 za darmo
– dzieci 2-8 lat: 1050 zł
– dzieci 9-11 lat: 1260 zł
– dzieci powyżej 12 lat i dorośli: 1470 zł


Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na wakacje z jogą w siodle


Zaliczkę w wysokości 300 zł od uczestnika prosimy wpłacać do 31 maja 2019 roku na konto: ING Bank Śląski 50 1050 1445 1000 0092 2891 2631. W tytule wpłaty proszę wpisać: Karma – wakacje w siodle 2019

Wakacje z jogą na COSTA BRAVA

Zapraszamy na wakacje z jogą w klimacie śródziemnomorskim, w uroczym miasteczku Tossa de Mar, w prowincji Girona (Katalonia, Costa Brava). Codziennie poranna vinyasa na plaży, o wschodzie słońca i późnym popołudniem, o zachodzie słońca na terenie Tossa. W ciągu dnia plażujemy, opalamy się, nurkujemy, organizujemy piesze i rowerowe wycieczki, warsztaty gotowania paelli oraz robimy to, co przyjdzie nam do głowy.


Tossa de Mar to dawna wioska rybacka o bogatej historii przekształcona w kurort turystyczny, uznawana za jeden z najpiękniejszych zakątków na Costa Brava. Miasteczko szczyci się najpiękniejszą w całej Hiszpanii starówką Vila Vella i fortyfikacjami obronnymi z XII w. Tossa de Mar położone słynie z pięknych panoram, piaszczystych plaż, warunków do surfowania, nurkowania oraz snorkelingu, czyli powierzchniowego nurkowania z rurką. Spokój można znaleźć na osłoniętych zatoczkach Cala Bona i Cala Giberola. Niesamowitym przeżyciem jest rejs statkiem ze szklanym dnem i podziwianie bogactwa podwodnego świata. Tossa de Mar zachęca do leniuchowania, jak i aktywnego wypoczynku. Atutem tego miejsca jest bez wątpienia kuchnia śródziemnomorska i katalońska (a w szczególności paella).


W ramach pobytu oferujemy:
– 7 noclegów w 4 lub 6-osobowych pokojach w zaprzyjaźnionym Mana Mana Hostel w Centrum Tossa de Mar
– w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią, salon z kominkiem, duży taras chill-out (tam jemy śniadania i odpoczywamy)
– obiadokolacje w wybranych restauracjach na terenie Tossa
– codzienną poranną (2-2,5h) i wieczorną (1,5 h) sesję jogi
– transfer z lotniska/na lotnisko


W ramach pobytu możemy zamówić lekcje nurkowania, gotowania (np. paella), grilla, warsztaty sangrii, zorganizować wycieczki do SPA, basenów termalnych Vichy Catalan, wycieczki rowerowe, górskie lub turystyczne zwiedzanie Barcelony i okolic, oraz robić to, co nam jeszcze przyjdzie głowy


Ramowy plan dnia
7:00 – 9:00 Poranna sesja jogi (Vinyasa)
9:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 17:30 Plażowanie, opalanie, zwiedzanie,
17:30 – 19:00 Popołudniowa sesja jogi (Iyengara)
19:00 Obiadokolacja + Czas wolny


Cena uczestnictwa przy wpłacie zaliczki do 31.05.2019
– Osoba ćwicząca: dorosły: 475 Euro | dzieci do 13 lat: 375 Euro
– Osoba niećwicząca, towarzysząca: 385 Euro
Cena uczestnictwa przy wpłacie zaliczki po 31.05.2019
– Osoba ćwicząca: dorosły: 495 Euro | dzieci do 13 lat: 395 Euro
– Osoba niećwicząca, towarzysząca: 405 Euro
Cena obejmuje noclegi, wyżywienie, zajęcia jogi, transfery z/na lotnisko i opłaty transakcyjne. Cena nie obejmuje biletów lotniczych i ubezpieczenia turystycznego.


Informacje i zapisy: Karma – Pracownia jogi i psychosomatyki Grzegorz Bryda
karmapracowniajogi@gmail.com, tel. 501 477 133
Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zaliczki 150 Euro/osobę do 31.05.2019 na konto 50 1050 1445 1000 0092 2891 2631, Bank ING.
W tytule wpłaty proszę wpisać: Tossa de Mar 2019


Uwaga! Ilość miejsc ograniczona
Prosimy, aby każda osoba praktykująca zabrała ze sobą matę, pasek i kostkę do jogi.

W razie problemów służymy pomocą 🙂